Architekt radzi

Masz wizję własnego mieszkania i chcesz się jedynie upewnić w zakresie jego urządzenia? Mieszkasz od lat w swoim domu i czujesz, że czas na zmianę aranżacji. Służymy swoją pomocą i chętnie doradzimy.

Co obejmuje oferta?

Doradztwo może obejmować praktycznie wszystko, jeśli chodzi o aranżację wnętrz. Pomagamy przy doborze odpowiednich mebli oraz ich właściwym rozmieszczeniu. Sugerujemy właściwe kolory do preferowanego stylu oraz planowanych efektów. Wskazujemy dodatki spójne z ogólną wizją estetyczną. Przeprowadzamy większe i mniejsze prace remontowe w celu odświeżenia wyglądu wnętrza i zwiększenia jego funkcjonalności.

Jak to się odbywa?

Spotykamy się u nas w biurze lub w lokalu, którego aranżacja dotyczy. Wspólnie z Klientem omawiamy zakres prac, które będą konieczne do przeprowadzenia, aby osiągnąć oczekiwany rezultat.

Ile to kosztuje?

Stawka godzinowa wynosi ok.120 zł.

A co z rysunkami?

W praktyce często okazuje się, że wypracowane "wizje" wymagają kilku rysunków szczegółowych, które pozwolą np. ekipie wykonawczej na realizację prac budowlanych. W takim wypadku omawiamy dokładnie zakres prac i podejmujemy decyzję dotyczącą prac dodatkowych i wyceniamy je zawsze indywidualnie. Chętnie wykorzystujemy rysunki, gdyż pozwalają na dokładne zrozumienie przez nas potrzeb Klienta oraz pozwalają przedstawić obrazowo naszą wizję Klientowi. W ten sposób możemy uniknąć niepotrzebnych nieporozumień.

Usługa ta może być prezentem w formie karty upominkowej.