ETAP I

 

to spotkanie wstępne, które ma charakter niezobowiązujący. Poznajemy Państwa oczekiwania  omawiamy wstępnie projekt wnętrz.

 

ETAP II

 

to pierwszy etap pracy projektowej. Powstają założenia koncepcji czyli układ podziału przestrzennego w formie rzutów 3D. Na spotkaniu architekt wnętrz przedstawia najlepsze rozwiązania dla przestrzeni, doradza optymalne rozmieszczenie elementów ruchomych i wbudowanych.

 

ETAP III

 

rozpoczynamy po akceptacji koncepcji. Skupiamy się na detalu czyli dobieramy elementy wyposażenia, kolorystykę, dobieramy materiały. Wykonujemy wizualizację. 

 

ETAP IV

 

to projekty szczegółowe, wykonawcze (np. projekt kuchni, łazienki, garderoba, projekt pokoju dla dzieci, itd), które później służą jako podstawa dla prac wykończeniowych.

 

ETAP V

 

to dobór elementów wyposażenia –  meble wolnostojące, dodatki i oświetlenie.

 

ETAP VI

 

to prace wykończeniowe i stolarskie realizowane przez ekipy FUSION DESIGN w oparciu o przygotowane kosztorysy i harmonogram prac, prowadzone pod okiem architekta.

 

 

 

Decydując się na pełny pakiet projektowy wraz z pracami wykończeniowymi otrzymujecie Państwo gwarancję dotrzymania terminów prac remontowych i stolarskich, wysoką, sprawdzoną jakość, stały nadzór architekta wnętrz oraz gwarancję najlepszej ceny.

Wycena prac projektowych zależna jest od wielkości powierzchni objętej projektowaniem oraz zakresu prac. Zawsze jest indywidualna.

 

Zapytaj o najlepszą ofertę:
Joanna Piekarczyk kom. 604 417 957