Wnętrza klasyczne są ponadczasowe. Nigdy nie wychodzą z mody – stąd wielu naszych klientów stawia właśnie na klasykę. Są przyjazne i eleganckie. Styl klasyczny na pewno nie nudzi się i nie podlega chwilowej modzie. Cechuje go umiar, prostota, harmonia i powaga. To odwołania pochodzące jeszcze ze sztuki starożytnej Grecji i Rzymu. Dla architektów wnętrz styl klasyczny jest wdzięcznym tematem – inspiracje czerpią z różnych epok, ale cechuje go symetria i równowaga.

Każde pomieszczenie ma swoją duszę – a zadaniem naszych architektów jest jej uwydatnienie. Nasz kreatywny zespół docenia piękno i szlachetność, jaką charakteryzują się klasyczne wnętrza. Choć formy, które stosujemy w projektach, są uniwersalne – nasi specjaliści są w stanie stworzyć z nich niepowtarzalne kompozycje deseni i faktur. Z ogromną pasją podchodzimy do dobierania odpowiednich wykończeń, które podkreślają charakter lokalu, jego przeznaczenie oraz preferowaną przez klienta stylistykę.

Styl klasyczny we wnętrzach doskonale sprawdza się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurowych. Łączy w sobie tradycyjne formy, które można dowolnie komponować z podstawowymi elementami wyposażenia. Właściwie dobrane materiały wykończeniowe oraz meble od najlepszych producentów na rynku to stałe elementy pomieszczeń, które zapadają w pamięć każdego gościa bądź klienta.

Wnętrza klasyczne – styl, który zapiera dech

Każdy nasz projekt opiera się o najnowsze trendy branżowe – zwłaszcza w przypadku obiektów, które tworzymy w stylu tradycyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby wykorzystane podczas prac materiały charakteryzowały się unikalnym wyglądem oraz przyzwoitą trwałością. Łączymy nie zawsze oczywiste elementy w jedną całość, dzięki czemu tworzymy pomieszczenia eleganckie i wytworne. Aranżacje naszych architektów są odzwierciedleniem harmonii oraz symetrii, a także dekorów inspirowanych wybranymi epokami.

Projektowanie wnętrz klasycznych

Nasze dotychczasowe realizacje to przede wszystkim połączenia neutralnych barw z organicznym drewnem i naturalnym kamieniem. Regularne formy, w połączeniu ze stylowymi dodatkami, znacząco wpływają na estetykę mieszkania bądź biura i sprawiają, że wyglądają one zjawiskowo. Projektujemy również wnętrza eklektyczne – łączące w sobie klasyczną elegancję z nowoczesną funkcjonalnością. W przypadku każdego ze zleceń uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, aby w jak największym stopniu móc zaspokoić ich potrzeby i stworzyć projekt, o jakim marzą.