Funkcjonalna i estetyczna przestrzeń biurowa

 

 

Aranżacja biura to duże wyzwanie. Należy połączyć bardzo wiele czynników – główne założenia polityki firmy, komfort i interesy pracowników, komunikację marki, oraz potrzeby ewentualnych partnerów biznesowych i klientów. Staranny dobór mebli oraz innych elementów wystroju wnętrz zapewnia wygodę oraz pozwala realizować codzienne obowiązki zawodowe. W ramach współpracy dbamy o optymalne rozmieszczenie wyposażenia, co gwarantuje odpowiednią komunikację w pomieszczeniu. Bez względu na to, czy zlecenie dotyczy małej firmy, czy działającej na międzynarodowym rynku korporacji, dostosowujemy rozwiązania do charakteru konkretnego biznesu. Nasze aranżacje są niepowtarzalne, dlatego że bardzo często towarzyszymy naszym klientom od początków ich biznesowej drogi. Pracę za każdym razem zaczynamy od poznania specyfiki ich działalności.

 

Aranżacja wnętrz w zgodzie z celami marketingowymi

 

Kolejną ideą, która przyświeca naszej działalności jest troska o ekspozycję marki. W każdym projekcie wykorzystujemy kolorystykę dopasowaną do logotypu. Staramy się zbudować koncepcję biura opartą na misji i wizji firmy. Dobieramy styl wystroju do profilu działalności przedsiębiorstwa, tak aby wizerunek biura był jak najbardziej spójny z profilem działalności. Nie zapominamy o tym, że siedziba firmy jest nie tylko miejscem pracy, ale pełni również funkcje reprezentacyjne. Aranżacja biur może być świetną techniką promocyjną. Dzięki właściwym wyborom w kwestii projektowania wnętrz, jesteśmy w stanie stworzyć spójny z działalnością przedsiębiorstwa przekaz marketingowy.

 

Maksimum komfortu pracy w różnych typach wnętrz

 

Przygotowujemy różnego rodzaju pomieszczenia, m.in. gabinety, sale konferencyjne, lobby, recepcje, pomieszczenia socjalne i sanitarne. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że coraz częściej firmy potrzebują wnętrz typu open space. Ten rodzaj pomieszczeń wiąże się z zapewnieniem pracownikom szczególnych warunków pracy. Rozwiązania, które proponujemy klientom oparte są na wymogach prawnych, ale czerpią również z naszych doświadczeń na tym polu. Właściwie zaprojektowany open space może stać się przestrzenią wyzwalającą kreatywność w pracownikach, natomiast ewentualne niedopatrzenia mogą wręcz uniemożliwić efektywne wykonywanie obowiązków. Tym bardziej aranżację tego typu biura warto zlecić doświadczonym specjalistom.

 

Kompleksowa aranżacja przestrzeni

 

Nasza firma oferuje prowadzenie prac pod klucz, co wiąże się z uczestnictwem w całym procesie aranżacji powierzchni biurowej – od doradztwa na etapie wyboru lokalizacji, poprzez uczestniczenie w negocjacjach, przygotowanie projektu w pełnym zakresie, łącznie z projektami branżowymi i nadzorem autorskim. Pakiet może zostać rozszerzony o prace wykonawcze oraz kompletowanie elementów wyposażenia wraz z koordynacją dostaw i montażem. Zlecając nam opiekę nad projektem i wcieleniem go w życie można zyskać gwarancję terminowości i solidności wykonanych prac.

Tworzymy aranżacje wygodne i przyjazne dla każdego użytkownika. Chętnie wykorzystujemy najnowsze trendy we wnętrzarstwie. Często sięgamy po rozwiązania inspirowane technikami marketingu oraz brandingu.