Marzy się Państwu wspaniała przestrzeń komercyjna, która będzie zarazem estetyczna, jak i funkcjonalna, przyjazna dla wszystkich użytkowników – klientów i pracowników, a przy tym spełniająca proekologiczne standardy? To jest możliwe! W Fusion Design zajmujemy się projektowaniem i realizacją pomieszczeń użyteczności publicznej. Możemy podjąć się stworzenia niepowtarzalnych wnętrz biur, restauracji, hoteli i sklepów.

Angażujemy wszystkie nasze zdolności i umiejętności w proces kreowania niezwykłych przestrzeni, idealnie dopasowanych do potrzeb zamawiającego. Możemy poprowadzić przedsięwzięcie od pierwszego szkicu, aż po montaż wyposażenia. Realizujemy projekty branżowe – sanitarne, elektryczne, CO – spełniające najwyższe standardy.

Od projektu do wykonania

Oczywiście najpierw trzeba określić potrzeby oraz cele, jakim będzie służyło dane miejsce oraz poczynić założenia budżetowe. Następnie przychodzi etap pomysłów, jak optymalnie zaaranżować dostępną przestrzeń. Pomocą służą realistyczne wizualizacje 3D, dzięki którym można obejrzeć obiekt, zanim on powstanie, wprowadzić zmiany i poprawki według sugestii zamawiającego.

Kiedy projekt jest już gotowy, czas na realizację, czyli przeniesienie założeń do rzeczywistości. Liczy się każdy szczegół, począwszy od materiałów, poprzez oświetlenie, aż po ostateczne prace wykończeniowe. Satysfakcjonujący efekt jest wynikiem współdziałania wielu specjalistów z zakresu architektury, wzornictwa oraz aranżacji wnętrz.

Nasze hasło brzmi “zaprojektuj i wybuduj”, ponieważ tworzymy przestrzenie komercyjne od “a” do “z”. Przyczyniliśmy się do powstania i modernizacji wielu pomieszczeń biurowych, sal konferencyjnych, stref relaksu. Jesteśmy również otwarci na aranżowanie obiektów gastronomicznych, wnętrz hotelowych i salonów obsługi klienta. Zajmujemy się projektowaniem oraz nadzorujemy wykonanie “pod klucz”.

Więc jeśli Państwo noszą się z zamiarem stworzenia przestrzeni komercyjnej, chętnie powołamy ją do życia. Fusion Design to grupa specjalistów, której już zaufało wiele firm i instytucji, na szczeblu lokalnym i państwowym. Wy możecie być następni. Zapraszamy!