Przy każdym zleceniu pracują doświadczeni projektanci wnętrz – specjaliści oraz pasjonaci. Przygotowują koncepcję zagospodarowania przestrzeni w sposób estetyczny i funkcjonalny, kierując się wiedzą i doświadczeniem. Aby zapewnić kompleksowe podejście zespół jest zróżnicowany pod względem wykształcenia i umiejętności. Koordynatorzy projektów prowadzą współpracę z architektem, kosztorysantami oraz specjalistami z innych dziedzin. Projekt przestrzeni spełnia dzięki temu zadania użytkowe, a wygląd dostosowany jest do przeznaczenia pomieszczenia oraz charakteru i gustu inwestorów.

Projektowanie wnętrz rozpoczynamy od rozmowy. Wywiad, wsparty wizją lokalną, umożliwiają nam opracowanie spójnej – z preferencjami Klientów – wizji. Projektant wnętrz ustala potrzeby i zarysowuje plan zagospodarowania przestrzeni. Opiera się na autorskich pomysłach oraz sugestiach Klienta. Bazując na doświadczeniu, podpowiada również oryginalne rozwiązania, zwiększające funkcjonalność pomieszczeń.

 

Prywatne

Przygotowujemy projekty wnętrz prywatnych. Są to mocno spersonalizowane pomieszczenia, które oddają charakter mieszkańców. Planujemy przestrzenie tak, aby odpowiadały indywidualnym potrzebom naszych Klientów. Z uwagą dobieramy poszczególne detale, mając na względzie kompletny wystrój. Chętnie wprowadzamy osobiste akcenty. Przemycamy w subtelny sposób elementy, opowiadające o pasjach i zainteresowaniach mieszkańców.

Publiczne

Przyjmujemy zlecenia na przygotowanie pomieszczeń biurowych, sklepów, obiektów użyteczności publicznej, itp. Projektowanie wnętrz publicznych jest dla nas ciekawym wyzwaniem. Zależy nam bowiem na zagwarantowaniu wszystkim użytkownikom poczucia swobody i komfortu. Z drugiej strony staramy się zaakcentować najważniejsze cechy, jakimi charakteryzuje się obiekt bądź firma. Równoważymy w naszych planach walory estetyczne i użytkowe.