O firmie

Witam serdecznie w biurze Fusion Design!

Działamy na rynku już 15 lat. Jesteśmy do Twojej dyspozycji zarówno w zakresie projektowania wnętrz komercyjnych jak i prywatnych. Sprawdź nasze doświadczenie i referencje, nasz potencjał projektowy oraz wykończeniowy. Fusion Design to zespół designerów, projektantów i architektów wnętrz, który sprawdzają się w aranżacji dużych przestrzeni komercyjnych jak i małych projektów autorskich. Mamy w swoich szeregach najwyższej klasy ekspertów: architektów, projektantów, managerów projektów oraz ekipy wykonawcze i stolarskie. Zapraszam, opowiedz nam o swoich potrzebach, założeniach projektowych. Znajdziemy najlepsze rozwiązania spełniające nawet najbardziej wyszukane oczekiwania.

Zapraszam do współpracy, Joanna Piekarczyk

Stawiamy sobie wysoko poprzeczkę

Firmę tworzą ludzie, dlatego dobry, zgrany zespół jest tak ważny. Wiemy jak dużo zależy od naszego doświadczenia i zaangażowania. Oddajemy w Twoje ręce to co najważniejsze – wiedzę i otwarty umysł. Widzimy projekt oczami naszego Klienta. Słuchamy, dużo rozmawiamy, analizujemy. W ten sposób staramy się wyodrębnić najważniejsze aspekty wizualne i funkcjonalne i na nich zbudować założenia projektowe. Staramy się znaleźć rozwiązania dopasowane do wymagań. Nasza otwartość jest widoczna już na pierwszym spotkaniu. Dzielimy się naszym doświadczeniem. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, podążamy za nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi i trendami wizualnymi. FUSION DESIGN daje Ci coś więcej niż tylko projekt wnętrz. Otrzymujesz połączenie estetyki, funkcjonalności i wysokiej jakości obsługi.

Nasz zespół

Joanna Piekarczyk

Prezes Zarządu

Maja Malinowska

Architekt/ Project Manager

Anastazja Denysenko

Architekt/ Project Manager

Paulina Misiło

Architekt/ Project Manager

Marta Mikołajewska

Architekt

Sylwia Chodubska

Architekt

Joanna Kochańska

Architekt

Agata Stemplewska

Architekt

Czym jest dla nas
projektowanie wnętrz?

To przede wszystkim umiejętne dobieranie wszystkich elementów, które lada moment staną się integralną częścią pomieszczenia i będą odpowiadać nie tylko za jego dekoracyjność, ale również funkcjonalność. To również podkreślanie indywidualności, która drzemie zarówno w obiektach komercyjnych i użytkowych (nie tylko w Warszawie), jak również tych mieszkalnych.

Mamy jednak świadomość, że aranżacja wnętrz – biur oraz mieszkań – dla naszych Klientów jest przede wszystkim sposobem na przeprowadzenie ich sprawnej metamorfozy. Właśnie dlatego tak wiele uwagi poświęcamy nieszablonowemu działaniu. Gotowość do tworzenia nowych rozwiązań – w tym także mebli – sprawia, iż jesteśmy w stanie odpowiedzieć na indywidualne oczekiwania naszych Klientów. W ten sposób – jako projektanci wnętrz – spełniamy Państwa marzenia, uczestniczymy w rozwijaniu biznesu bądź też tworzeniu kameralnych, pełnych rodzinnego ciepła pomieszczeń. Jednak działamy nie tylko w roli kreatywnych projektantów. Jako doświadczeni architekci wnętrz poszukujemy dla Klientów rozwiązań funkcjonalnych, wygodnych, nowoczesnych i komfortowych – takich, które będą w stanie umilić codzienne funkcjonowanie w przestrzeni biznesowej bądź też pozwolą odetchnąć w domowym zaciszu.

Zapraszam serdecznie do współpracy – Joanna Piekarczyk – tel. 604 417 957

Mowią o nas
Kontakt

Zadzwoń

Fusion Design Sp. z o.o.
ul. Towarowa 35/86
00-869 Warszawa, woj. mazowieckie
tel. +48 604 417 957
Wyceny projektów:
zamowienia@fusiondesign.pl
Współpraca handlowa:
biuro@fusiondesign.pl
NIP: 7551939745