Projekty publiczne

Projektujemy wnętrza i „wykonujemy pod klucz” pomieszczenia użyteczności publicznej, takie jak: powierzchnie biurowe, punkty gastronomiczne, salony sprzedaży, wnętrza hotelowe. Przygotowujemy autorskie rozwiązania oraz uwzględniamy projekty indywidualne. Interesują nas zmiany pojawiające się w branży wnętrzarskiej. Z uwagą śledzimy nowinki i chętnie korzystamy z ciekawych rozwiązań projektowych.

Posiadamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie, które poparte jest licznymi sukcesami. Nieprzeciętne rezultaty naszych działań wynikają z zaangażowania, jakie wkładamy w każdy projekt. Istotną rolę odgrywają również sprawdzeni podwykonawcy, z którymi udało nam się przeprowadzić nie jedną realizację.

Współpracujemy ze specjalistami z różnych branż, dzięki czemu możemy zaoferować kompleksową obsługę inwestycji. Wykonujemy zlecenia „pod klucz”. Nie wymagają dodatkowych działań. Nasi Klienci po wyjściu ekipy wykonawczej mogą od razu korzystać z wnętrz. Przygotowujemy je tak, aby umożliwić jak najszybsze normalne funkcjonowanie.