Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nasz najnowszy projekt. Aranżacja wnętrza domu została w pełni spersonalizowana do potrzeb i oczekiwań klienta. Nie była to nasza pierwsza współpraca, więc tym bardziej cieszymy się, że ponownie udało nam się sprostać wymaganiom, zarówno estetycznym jak i funkcjonalnym.

Na początkowym etapie projektowania konieczna jest konfrontacja preferencji Klienta z realnymi możliwościami konkretnej przestrzeni. Jest to etap precyzowania i omówienia oczekiwań w oparciu o przesłaną dokumentację stanu istniejącego. 

Przykładamy dużą wagę do opracowania space planu, który definiuje planowany program użytkowy. Z tego względu powstało kilka propozycji układu funkcjonalnego, według wcześniejszych ustaleń oraz bieżących wytycznych Klienta. Projekt domu był kompleksowy, obejmował strefę dzienną z jadalnią i aneksem kuchennym, sypialnie domowników, gabinet, część sanitarną, komunikację, garderobę.

Kluczowym dla odbioru wizualnego wnętrza jest wybór stylistyki i opracowanie projektu koncepcyjnego aranżacji w formie wizualizacji. W tym przypadku zaprojektowaliśmy nowoczesne, eleganckie wnętrza. Zdecydowano się na szereg indywidualnych rozwiązań, projektowanych na zamówienie mebli fornirowanych i tapicerowanych oraz zabudów stolarskich. Charakterystyczna dla projektu jest również różnorodność tekstur przy zachowaniu stonowanej kolorystyki. 

Bardzo pozytywnie wspominamy tą współpracę i doceniamy zaufanie Klientów. Niedługo mamy nadzieję podzielić się z Państwem zdjęciami z realizacji.

???????????????