Aktualności

 

Marzec 2018


Projekt dla Robert Bosch Polska 

 

 W zakładce galerie możecie już znaleźć realizacje naszych projektów dla Robert Bosch. Znajdziecie tam pomysł na pomieszczenia, w których można złapać chwile oddechu w ciężkim dniu pracy. Są to dwa pomieszczenia typu chillout- room. Każde z nich zawiera kuchnie oraz duży stół, przy, którym można wspólnie zjeść, a także miejsce do relaksu i rozrywki.

Możemy  również pochwalić się realizacją powierzchni biurowej dla Robert Bosch Polska.  Projekt ten łączy estetykę pomieszczenia z komfortem pracy. Kolorystyka nawiązuje do logotypu marki. Nasi architekci stworzyli miejsce, w którym można omówić projekt w wygodnym fotelu jak i omówić strategiczne decyzje w specjalnej strefie, czy skupić się na ważnym projekcie w Quiet Roomie.


Projekt dla Schrack Seconet.


Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współprace z kolejnym dużym klientem, jakim jest Schrack Seconet. Przed naszymi architektami stoi wyzwanie w postaci aranżacji powierzchni wejściowo-reprezentacyjnej oraz pokoju pracy, który będzie spójny z całością projektu jednocześnie wpływając na komfort pracowników.