Ministerstwo Finansów

Za nami kolejne realizacje wykonane w systemie „zaprojektuj i wybuduj” wykonane dla Ministerstwa Finansów przy ul. Świętokrzyskiej 12 w Warszawie.

Pierwszą z realizacji był kompleksowy remont sali konferencyjnej, wraz z dostawą elementów wyposażenia. W zakres prac wchodziły pełne prace budowlane, w tym wykonanie wentylacji mechanicznej i klimatyzacji. Sala konferencyjna została wyposażona w systemową ścianę mobilną, system pętli indukcyjnej dla osób niedosłyszących oraz zaawansowany system audio- video.

Drugą realizację stanowiła modernizacja pomieszczenia do przechowywania depozytów stanowiących wartości niepieniężne oraz przeniesienie pomieszczenia kasy z obecnej lokalizacji do nowej wraz z jego dostosowaniem. W ramach realizacji pomieszczenia wyposażono w zaawansowane systemy bezpieczeństwa (CCTV, SSWiN, KD, SSP), wraz ich konfiguracją w istniejącej stacji nadzorczej Gemos. W pomieszczeniu depozytów wykonaliśmy komorę skarbcową z elementów prefabrykowanych w VI klasie odporności. Pomieszczenie kasy wyposażono w witrynę wraz z ladą podawczą oraz podajnikiem kasowym.

Architekt prowadzący: Maja Malinowska

Warszawa
Sierpień 2020- Luty 2021
90 m2
Referencje sala konferencyjna
Referencje skarbiec

Kontakt

Zadzwoń

ul. Towarowa 35/86, 00-869 Warszawa
tel. +48 22 658 03 20
biuro@fusiondesign.pl