Zostaliśmy partnerem konferencji FiRE Real Estate Marketing Forum

22/03/2019

 

Cieszymy się niezmiernie, iż Nasza Pracownia została partnerem konferencji FiRE Real Estate Marketing zorganizowaną w dniach 8 i 9 kwietnia 2019 roku w warszawskim hotelu Westin.

Podczas konferencji FIRE Real Estate Marketing uczestnicy będą mogli poznać dokładne preferencje klientów zarówno na rynku mieszkaniowym, jak i komercyjnym, zaznajomić się z najnowszymi trendami i narzędziami marketingowymi, jak również zweryfikować swoje poglądy na temat skuteczności kanałów reklamowych obecnie wykorzystywanych w branży nieruchomości.

Jako firma Fusion Design wraz z naszymi partnerami biznesowymi na konferencji FiRE będziemy mieli zaszczyt zaaranżować przestrzeń dla spotkań nieformalnych. Stworzona przez nas strefa chillout ma zadbać o uczestników konferencji oraz gości.  Przestrzeń chillout zaprojektowana przez Naszych architektów na potrzeby konferencji, pozytywnie wpłynie na wydajność, komfort oraz samopoczucie gości, ale również zaprezentuję różne propozycje kreowania przestrzeni biurowej stworzonej do odpoczynku i relaksu.

Przedstawiamy również kilka naszym ostatnich realizacji chillout room.

 

Więcej informacji i pełny program konferencji: https://www.biznesowi.pl/konferencje/fire/