Posiadamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie, które poparte jest licznymi sukcesami.

 

Nieprzeciętne rezultaty naszych działań wynikają z zaangażowania, jakie wkładamy w każdy projekt. Istotną rolę odgrywają również sprawdzeni podwykonawcy, z którymi udało nam się przeprowadzić nie jedną realizację. Współpracujemy ze specjalistami z różnych branż, dzięki czemu możemy zaoferować kompleksową obsługę inwestycji. Wykonujemy zlecenia „pod klucz”. Przygotowujemy je tak, aby umożliwić jak najszybsze normalne funkcjonowanie.

Aranżacja wnętrz w zgodzie z celami marketingowymi

Kolejną ideą, która przyświeca naszej działalności jest troska o ekspozycję marki. W każdym projekcie wykorzystujemy kolorystykę dopasowaną do logotypu. Staramy się zbudować koncepcję biura opartą na misji i wizji firmy. Dobieramy styl wystroju do profilu działalności przedsiębiorstwa, tak aby wizerunek biura był jak najbardziej spójny z profilem działalności. Nie zapominamy o tym, że siedziba firmy jest nie tylko miejscem pracy, ale pełni również funkcje reprezentacyjne. Aranżacja biur może być świetną techniką promocyjną. Dzięki właściwym wyborom w kwestii projektowania wnętrz, jesteśmy w stanie stworzyć spójny z działalnością przedsiębiorstwa przekaz marketingowy.

Funkcjonalna i estetyczna przestrzeń biurowa

Przyjazna przestrzeń ma istotne znaczenie przede wszystkim dla pracowników, którzy codziennie spędzają wiele godzin w siedzibie firmy. Właśnie dlatego projektowanie biur wymaga szczególnej dbałości w kwestii komfortu i ergonomii. Nasze projekty uwzględniają oba te czynniki, a ponadto wyróżniają się wyszukaną estetyką. Współpraca z nami pozwala na stworzenie profesjonalnej przestrzeni dostosowanej do potrzeb branży.

Aranżacja biura to duże wyzwanie. Należy połączyć bardzo wiele czynników – główne założenia polityki firmy, komfort i interesy pracowników, komunikację marki, oraz potrzeby ewentualnych partnerów biznesowych i klientów. Staranny dobór mebli oraz innych elementów wystroju wnętrz zapewnia wygodę oraz pozwala realizować codzienne obowiązki zawodowe. W ramach współpracy dbamy o optymalne rozmieszczenie wyposażenia, co gwarantuje odpowiednią komunikację w pomieszczeniu. Bez względu na to, czy zlecenie dotyczy małej firmy, czy działającej na międzynarodowym rynku korporacji, dostosowujemy rozwiązania do charakteru konkretnego biznesu.

Maksimum komfortu pracy w różnych typach wnętrz

Przygotowujemy różnego rodzaju pomieszczenia, m.in. gabinety, sale konferencyjne, lobby, recepcje, pomieszczenia socjalne i sanitarne. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że coraz częściej firmy potrzebują wnętrz typu open space. Ten rodzaj pomieszczeń wiąże się z zapewnieniem pracownikom szczególnych warunków pracy. Rozwiązania, które proponujemy klientom oparte są na wymogach prawnych, ale czerpią również z naszych doświadczeń na tym polu. Właściwie zaprojektowany open space może stać się przestrzenią wyzwalającą kreatywność w pracownikach, natomiast ewentualne niedopatrzenia mogą wręcz uniemożliwić efektywne wykonywanie obowiązków. Tym bardziej aranżację tego typu biura warto zlecić doświadczonym specjalistom.