Aranżacje biura

Przyjazna przestrzeń ma istotne znaczenie dla pracowników. Właśnie dlatego przy projektowaniu biura należy zwrócić szczególną uwagę na komfort i ergonomię. Nasze projekty uwzględniają oba czynniki, a ponadto wyróżniają się wyszukaną estetyką.

Aranżacja biura to duże wyzwanie. Musimy połączyć bardzo wiele czynników – główne założenia polityki firmy, komfort i interesy pracowników, komunikację marki, oraz potrzeby ewentualnych partnerów biznesowych i klientów. Starannie dobieramy meble oraz inne elementy wystroju tak, aby zapewniały wygodę oraz pozwalały realizować codzienne obowiązki zawodowe. Dbamy o optymalne ich rozmieszczenie, które zagwarantuje odpowiednią komunikację w pomieszczeniu. Troszczymy się również o wyeksponowanie marki. Wykorzystujemy kolorystykę dopasowaną do wizerunku logotypu, starając się zbudować koncepcję biura opartą na misji i wizji firmy. Dobieramy styl wystroju do profilu działalności przedsiębiorstwa, tak aby wizerunek biura był jak najbardziej spójny z profilem działalności. Przygotowujemy pomieszczenia typu open space, gabinety, sale konferencyjne, lobby, recepcje, pomieszczenia socjalne i sanitarne itp. Prowadzimy prace pod klucz co oznacza, że uczestniczymy w całym procesie aranżacji powierzchni biurowej – od doradztwa na etapie wyboru lokalizacji, poprzez uczestniczenie w negocjacjach, przygotowanie projektu w pełnym zakresie, łącznie w projektami branżowymi i nadzorem autorskim. Pakiem może zostać rozszerzony o prace wykonawcze oraz kompletację elementów wyposażenia wraz z koordynacją dostaw i montażem.

Tworzymy aranżacje wygodne i przyjazne dla każdego użytkownika. Chętnie wykorzystujemy najnowsze trendy we wnętrzarstwie. Często sięgamy po rozwiązania inspirowane technikami marketingu oraz brandingu.